Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Kup cały komplet !

TimoSimo

Lider książek sensorycznych w Polsce przedstawia:

Mata sensoryczna dla dziecka 3+

Dla kogo?

Mata sensoryczna 3+ jest idealna dla dziecka od 3 roku życia do 6 lat.

Korzyści

Ćwiczenie motoryki małej czyli rączek u dziecka są kluczowe na etapie przedszkolnym. Im lepiej wypracujemy dłonie i palce, tym łatwiej będzie dziecku nauczyć się prawidłowego trzymania ołówka, czy kredki, a w konsekwencji pisania w szkole podstawowej. Nasza mata sensoryczna została tak zaprojektowana, aby doskonalić motorykę małą przez zabawę u przedszkolaków!

Opis produktu

Okładka maty to przesłodki lewek - puzzle na rzep. Rozłożona mata składa się z trzech stref.

Górna strefa: nauka sznurowania i przeplatania ubranek dzieci, a także nauka matematyki - przyporządkowania określonej liczby elementów do przedstawionej cyfry. Wszystko podane na talerzu z pyszną pizzą :)

Środkowa strefa to ćwiczenie paluszków poprzez sensoryczną strukturę materiału: "ruchome cekiny", które zmieniają barwę jak piękny motyl.

Kolejne zadanie to pajęczyna z pajączkiem, którego trzeba umieścić w odpowiednim miejscu. W tej strefie znajduje się także kwiatek, którego płatki są przymocowane za pomocą kolorowych guzików, dzięki czemu dziecko uczy się także zapinania i odpinania elementów.

Dolna strefa na macie to nauka ekologii. Dziecko nauczy się jak odpowiednio segregować śmieci, do czego służą kosze o określonych kolorach. Gdzie wrzucamy przedmioty z papieru, plastiku i szkła. Budowanie postaw proekologicznych od najmłodszych lat!

✔ Wartościowa zabawa i nauka w jenym!

✔ Idealna do równoczesnej zabawy z rodzeństwem !

✔ Wspaniała forma zabawy dla wszystkich Przedszkolaków!

Wymiary: dł. 80cm x szer. 80cm (po rozłożeniu), dł. 40cm x szer. 40cm (po złożeniu)
Skład materiałowy: bawełna, filc.
Wypełnienie antyalergiczne.
Instrukcję czyszczenia znajdziesz tutaj

Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty.
Produkt handmade - kolorystyka elementów może nieznacznie różnić się od przedstawionej na zdjęciu.

OSTRZEŻENIE: Mata nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na małe elementy, które mogą spowodować ryzyko zadławienia w przypadku połknięcia oraz długie sznurki, które mogą spowodować ryzyko uduszenia w przypadku owinięcia wokół szyi.