Wczytuję dane...

Stawiam na zestaw

Stawiam na zestaw

Jak każda matka jestem obserwatorem. Mam wzmożoną czujność, układanie w głowie scenariuszy opracowałam do perfekcji, „podglądanie” fajnych patentów i czerpanie inspiracji z życia jest u mnie na porządku dziennym. Dokonuję analiz wszelkich: od składu produktów spożywczych począwszy, przez zawartość lodówki, na analizie rynku skończywszy. Oczywiście mówię o internetowym rynku zbycia dziecięcych musthave’ów. Wszędzie gdzie się nie spojrzy odzieżowe zestawy: zestaw dla mamy i córki, mamy i syna, taty i córki, taty i syna. Popularność tychże jest ogromna. Ludzie aż miękną na widok mamy i córki w takich samych sukienkach, taty i syna w takich samych spodniach i w ogóle w takich samych rzeczach w różnych płciowych konfiguracjach. TimoSimo też posiada w dorobku zestawy.

Najrozmaitsze :) Bo zestawy to hity zakupowe, bo dobrze wyglądają i świetnie się sprzedają! Tym razem, żeby nie było, że robię wszystko „pod siebie” i dla siebie, że jak mam synów to tylko chłopięce rzeczy, albo, że z własnych potrzeb płodzę wynalazki, zrobiłam coś o czym nie mam pojęcia i co dla mnie jest kompletnie bezużyteczne. Mało tego! Coś czego nie mogę przetestować. Ryzyk-fizyk. Puszczam w eter, wysyłam w ciemno. Produkt, o którym mówię to biżuteria dla mamy i córki. Zestaw bransoletek mama-córka powstał z myślą o tych wszystkich zestawach odzieżowych, które można uzupełnić właśnie takim nietuzinkowym handmade gadżetem, który tylko podkreśli cudowną więź obu dam.

Mogę sobie tylko wyobrazić jak to jest mieć córeczkę i afiszować wyjątkowość relacji strojem, czy właśnie czymś takim jak bransoletki dla mamy i córki. Bo mama i córka to team jakiego świat nie widział (przynajmniej dopóki młoda nie zacznie się matki wstydzić :P ) łączy je urocze podobieństwo, ujmująca za serce miłość… a niech się stroją i niech każdy im zazdrości :) Myślę, że bransoletka to najbezpieczniejszy element biżuterii. Nie jestem fanką kolczyków u małych dziewczynek, wisiorki też nie są moim zdaniem najlepszym pomysłem, a taka mała skromna bransoletka nic nie zaszkodzi. Uważam, że jest boska, pasuje do każdej stylizacji, nie bije po oczach tandetą jak odpustowy kicz, ale urzeka swoją niepowtarzalnością i skromnością :) Te handmade bransoletki są fajnym pomysłem na prezent. Na pewno znasz kogoś kogo by zachwyciły i kto nieźle by się w nich prezentował. Mogą uzupełnić inny zestaw dla mamy i córki, będą się komponować świetnie niemal ze wszystkim. Bransoletki są zapinane na magnes, są dwukolorowe, kocham połączenie szarego z różem. Jak każdy produkt handmade w naszym sklepie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, która jest potwierdzona niezbędnymi certyfikatami. Idealne na sesje zdjęciowe. Biżuteria dla mamy i córki to świetna opcja na prezent. Polecam.

Zamiast przystrajać się w piórka
kup zestaw bransoletek mama-córka.
Handmade bransoletki są urocze,
chyba was tym nie zaskoczę,
że pasują do wszystkiego,
ale nie są dla każdego.
To bransoletki dla mamy i córki specjalnie,
wyglądają skromnie, wyglądają fajnie.
Świetnym są uzupełnieniem,
wyglądają jak marzenie,
na magnesik zapinane,
kolorystycznie dobrane
tak, że wyglądają ślicznie,
gustownie i klasycznie.
To musthave córek i mam,
do zakupu zapraszam :)