Wczytuję dane...

Korona mu z głowy nie spadnie

Korona mu z głowy nie spadnie

Jako dziecko uwielbiałam czytać książki. Lektury nie były dla mnie karą. Pochłaniałam kolejne teksty, a moja wyobraźnia przenosiła mnie w świat bohaterów. Do dziś mam swoje ulubione pozycje książkowe, które zdobią moją biblioteczkę i mam nadzieję, że moi chłopcy będą do niej zaglądać. Ogromny podziw wzbudzały we mnie ilustracje. To było niesamowite, że w różnych wydaniach postaci wyglądały zupełnie inaczej, a ja sama miałam jeszcze inny obraz bohatera w głowie. Najbardziej traumatyczne wyobrażenie to postać szkapy z noweli „Nasza szkapa”, do dziś ściska mnie za serce...ależ byłam wtedy wrażliwa. Teraz czasu na czytanie nie mam zbyt wiele, dlatego postanowiłam, że zainspiruję się już znanymi przeze mnie perełkami, z czasów dziecięcych oczywiście, bo przecież wszystko co robię, tworzę z myślą o dzieciach. Pewnie każdy pomyśli teraz, że poszłam nad strumień o świcie i wystrugałam Pinokia z najwyższej jakości drewna :D albo wydziergałam lalki na kształt dzieci z Bullerbyn :) Otóż nie jestem aż takim hardcor’em. Z miłości do „Małego księcia” powstał Mały Książę.

Przytulanka, przyjaciel trosk, dzielny towarzysz. Tak się jakoś utarło, że przytulanka dla chłopca to zwykle miś. Do samochodu się nie przytuli, lalki są dla dziewczyn (chociaż osobiście uważam, że nie ma nic złego w tym, że chłopiec bawi się lalką), a miś to taki pluszak w sam raz dla niego. Znacie mnie i moje podejście do utartych schematów, jeśli chodzi o rzeczy dla dzieci. Misie na chwilę mogą odejść do lamusa, by potem znowu powrócić w wielkim stylu. Zajrzyjcie do sklepu TimoSimo i zobaczcie jakie cuda możecie wybrać dla chłopca. Mały Książę to ręcznie szyta przytulanka dla chłopca. Jest czarujący i przesympatyczny, gustownie ubrany i na pewno skradnie serce niejednej lalki :) Korona świadczy o jego wyjątkowości, podkreśla jego pozycję w środowisku handmade. Ta przytulanka to przyjaciel od serca, pozytywny bohater, pocieszyciel i towarzysz zabaw dla każdego małego królewicza. Pokocha go z pewnością każdy mały chłopczyk i nie tylko. Ręcznie uszyty, specjalnie dla niego.

Pięknie wkomponuje się w dziecięcą przestrzeń. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Wykonany z antyalergicznych materiałów, towarzysz najważniejszych momentów życia. Jednym słowem Mały Książę to przytulanka dla chłopca nie z tej planety. Takiego handmade nie może zabraknąć w kolekcji Twojego syna. Misie niech odprężą się na półce, czas przygotować tron dla króla maskotek :) Wśród bogactwa zalet ma jedną najwspanialszą cechę! Korona mu z głowy nie spadnie. Nigdy! :)

Zawsze, gdy zachodziłam w ciążę,
to potem się rodził mały książę :)
Otoczona mężczyznami,
myślę o nich godzinami.
Co gotować, co kupować,
jak ich wspierać? Kibicować?
Co nowego puścić w sklep,
Od pomysłów boli łeb.
Lecz choć w głowie się przewraca,
to ten ból się mi opłaca,
bo jak ja już coś wymyślę,
to dziesiątki tego wyślę.
Mały Książę ze swoją gracją
jest po prostu rewelacją.
Czas stosować nowe chwyty
i podbijać plebiscyty.
Chwalić tym się wprost wypada,
że korona mu nigdy z głowy nie spada.