Wczytuję dane...

Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie

Słyszeliście o rządowej kampanii o prokreacji: „Bierz przykład z królików”? Spot o zdrowym stylu życia, gdzie głównymi bohaterami są króliki. Ten wpis będzie oczywiście o…. handmade (bo chyba o tym myśleliście??) , a głównymi bohaterami będą króliki :) Jak zachęcali tak zrobiliśmy. Powiększamy naszą rodzinę…. O coraz to nowe króliki. Nie dość, że królik przytulanka, królik handmade, to jeszcze królik XL. Wpadliśmy po uszy – dosłownie – bo choć królików ci u nas dostatek, to takich jeszcze nie było! Len, bawełna organiczna, w dodatku rozmiar XL > 70cm! Wypasione króliki (bynajmniej nie na łące).

W naszej pracowni, gdzie nie tylko tworzymy, ale także rozkminiamy projekty na kolejne produkty Timosimo ogarnia trochę kwestię rankingów, a wynika z nich, że to właśnie to uszate stworzenie cieszy się mega popularnością, jeśli chodzi o zwierzakowe przytulanki. A z popularnością chcemy być za pan brat, więc jedziemy z koksem. Mamy opcje dla dziewczynek i dla chłopaków… W modnej, zdejmowanej sukni – Królik Hania XL, i w superanckich ogrodniczkach Królik Igor XL. Muszę przyznać, że dają czadu :) przytulanki w takich rozmiarach robią furorę wśród dzieciaków, łatwiej je ciągnąć po podłodze, trudniej zgubić, łatwiej ubierać, trudniej się im oprzeć. Skoro rząd daje nam 500+, 300+ i tyle innych dobrodziejstw, to dlaczego nie posłuchać mądrej rady i nie powiększyć rodziny?

Króliki są na topie! Królik handmade to must have dziecięcej kolekcji przytulanek, królik przytulanka to gość, który na stałe zaprzyjaźni się z twoim dzieckiem, królik XL to towarzysz do spania, zabawy, element dekoracji pokoju. Króliki Igor i Hania to pozycje w naszym sklepie, których nie możesz przegapić. Materiały są antyalergiczne, bawełna organiczna i len na serio dają radę. Nie muszę chyba dodawać, że zdejmowane ubranko zachęca do manipulowania i ćwiczenia małej motoryki, uczy samodzielności i rzeczy praktycznych. Moi chłopcy lubią prać spodnie Igora w zlewie, a potem próbują przypiąć klamerką na suszarce. Tomkowi wychodzi nieźle, a Szymek wciąż trenuje (tylko patrzeć jak niedługo będę leżała jak Gloria na kanapie, a oni będą wieszać pranie, to punkt wyjścia do wdrożenia ich w drobne prace domowe :) ).

A jeśli jesteś kolekcjonerem królików, no to nie masz wyjścia, musisz go mieć. I w dodatku zajrzeć na naszą stronę i kupić wszystko królicze :) a jest i kocyk i plecak i inne przytulanki :) albo porozsyłaj linki po rodzinie...niech nie kupują nic na własną rękę...wiadomo czym to grozi! Taka lista prezentów jest całkiem spoko, przecież często babcie i ciocie pytają, co kupić dzieciom na urodziny, imieniny, dzień dziecka, święta. Nie hamuj się! Bądź gotowa. Podsyłając linka do pożądanego produktu zrobisz dobrze tylu osobom.. i królikom :) Zaczynając od obdarowanego, przez darczyńcę, który nie będzie miał zagwozdki, tylko kliknie, kupi i już, poprzez siebie (dziecko nie dostanie kolejnego szmelcu), nas - Timosimo – wesprzesz rękodzielników, kończąc na króliku, który trafi do wspaniałego domu :D Same korzyści, jak tu nie działać? :) Jeżeli jeszcze nie macie w domu żadnego królika, ba! żadna przytulanka handmade nie zaszczyciła waszego domostwa, to niech Igor albo Hanka będą na start. Potem pójdzie z górki, zobaczycie, że każda zabawka handmade skradnie wasze serce.

Zapraszamy do zakupów:
www.timosimo.pl/krolik-igor-xl

www.timosimo.pl/krolik-hania-xl

Nie wiesz jak zagospodarować dziecięce regaliki??
Z pomocą biegną już króliki!
Przytulanka handmade to super sprawa,
zabawka handmade – przednia zabawa!
Organiczne, lniane, cudne,
te maskotki nie są nudne.
Nie stroń już od rękodzieła,
to są przecież arcydzieła.
Do ozdoby, do zabawy,
na pikniki pośród trawy.
Do ciągłego przytulania,
rozbierania, ubierania,
na spacery, na podróże,
wielką przyjaźń z nimi wróżę.