Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: PRZEDSPRZEDAŻ ! Wysyłka 22.05

TimoSimo

Wiodący producent książeczek sensorycznych w Polsce przedstawia:


Książeczka sensoryczna Quiet Book dla dziewczynki 3+

Nauka przez zabawę: to książka sensoryczna dla dziewczynki 3+, która kształci w dziecku różne umiejętności. Każda strona dostarcza nowe, kreatywne zadania. Ćwiczy zręczność i logiczne myślenie. Wpływa na kreatywność i rozwija wyobraźnię u dziecka.


Dziewczynka chętnie wybierze strój dla laleczki, przebierze ją, pozna dzięki temu różne kolory, wzory i ubranka, które zamknięte są w pięknej różowej szafie. Elementy mobilne – umocowane na rzepy.

Każda mała dama uwielbia też kulinaria. Nasz talerz pełen przysmaków i wypełniona po brzegi lodówka, pomogą w poznaniu różnych potraw, owoców, warzyw, nauczą posługiwania się sztućcami i będą świetnym dodatkiem do zabawy w kuchnię.

Na koniec zadanie trudniejsze - nauka wiązania butów, a także możliwość zabawy w przeplatanie - ćwiczenia motoryczne. Mnóstwo świetnej zabawy gwarantowane!


Książeczka edukacyjna uszyta ręcznie – handmade.
Idealna na prezent dla przedszkolaków.
Książka sensoryczna stworzona zgodnie z metodą wychowawczą montessori.


Video relacja naszych Klientów :) zobacz na youtube
Pełna prezentacja produktu: zobacz na youtube


Wymiary: dł. 30cm x szer. 30cm

Skład materiałowy: bawełna i filc.
Czyszczenie: ręcznie.

Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty.
Produkt handmade - kolorystyka elementów może nieznacznie różnić się od przedstawionej na zdjęciu

Książeczka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat

TimoSimo książeczki sensoryczne

TimoSimo książeczki sensoryczne

Marka TimoSimo
® to wiodący producent książeczek sensorycznych w Polsce

  • Nasze książeczki sensoryczne (zwane Quiet Books) polecane są przez logopedów i fizjoterapeutów - do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka, wymowy oraz ćwiczeń ruchowych. To nauka przez zabawę!
  • Książeczki TimoSimo uszyte są 100% handmade w Polsce i dedykowane różnym kategoriom wiekowym: od narodzin do wieku wczesnoszkolnego.
  • Nasze Książeczki zaprojektowaliśmy i uszyliśmy na początku z myślą o naszych dzieciach. Z czasem pasja przerodziła się w pracę i od 2018 roku z sukcesem dzielimy się naszymi efektami szycia z Klientami z Polski i zagranicy!
Napisz opinię
2020-04-09 19:16:22 - Mama Poli

Uwielbiamy metodę nauczania Montessori, corka chodzi do takiego przedszkola i ta książeczka wpisuje się idealnie w nasz nurt nauczania. Polecam do kreatywnych zabaw przedszkolnych, dla dziecka 3-6 lat.