Wczytuję dane...
Czy książka sensoryczna jest dla mnie? (QUIZ)

Wiem już co to jest i jakie korzyści daje dziecku książka sensoryczna - ale czy jest dla mnie?

Jeśli należysz do osób, które nie miały styczności z książkami sensorycznymi lub jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, koniecznie przeczytaj ten artykuł:

TOP 5 faktów o książkach sensorycznych

Jeśli chcesz dokładnie poznać wpływ książek sensorycznych na etapy rozwojowe dziecka, przeczytaj:

Kompletny przewodnik po zaletach książek sensorycznych

Jeśli już wiesz co to jest książka sensoryczna i jakie przynosci korzyści, zapraszamy do lektury !


"Książka sensoryczna od TimoSimo to nie jest zwykła zabawka, ani nie jest to typowa książka - to najbardziej wartościowy prezent, jaki podarowałam swojemu dziecku"

To jedna z opinii jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów, które utkwiły mi w pamięci. I coś w tym jest, bo nie jest to odosobniony komentarz osoby, która zakupiła książeczkę sensoryczną.

Ale to, że coś zachwyca naszych klientów, nie oznacza, że Ciebie zachwyci także. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie mały quiz, który pozwoli znaleźć odpowiedź na pytanie: czy książka sensoryczna jest także dla Ciebie. Odpowiedz TAK lub NIE, do dzieła!


quiz

① Chcę kupować dziecku wartościowe rzeczy, takie które nie tylko bawią ale i uczą. Potrafię wydać pieniądze w 5 minut, ale kiedy chcę kupić coś przemyślanego - mam nie lada wyzwanie

② Mam dosyć kolejnych tradycyjnych książek i plastikowych zabawek, z każdej strony moje dziecko dostaje kolejną i kolejną... Więcej czasu spędzam na sprzątaniu pokoju dziecka niż na zabawie. Mój dom coraz bardziej przypomina magazyn, a po sprzątaniu: sklep z zabawkami

③ Lubie oryginalne, unikalne rzeczy. Cenię sobie nowoczesne rękodzieło i małe manufaktury. Nieobce jest mi słowo "handmade". Wolę kupić coś "z duszą" niż kolejną masowo produkowaną rzecz, którą ma tysiąc innych osób

④ Wybieram jakość a nie ilość. Wolę kupić jedną rzecz lepszą jakościowo, która posłuży mi dłużej, niż kilka, które po krótkim czasie wyrzucę do śmieci

⑤ Zwracam uwagę na pochodzenie produktów. Kiedy jest taka możliwość, wybieram polskie produkty. Wiem że dzięki temu wspieram rodzimą produkcję. Jestem nowoczesnym patriotą!

⑥ Szukam pomysłu na wartościowy prezent dla dziecka w wieku 0-6 lat. Prezent z okazji narodzin, babyshower, chrzest, roczek, urodzinki. Okazji jest wiele. Nie chcę po prostu odhaczyć kolejnego zadania. Chcę podjąć dobrą decyzję.

⑦ U mojego dziecka stwierdzono problemy psychofizyczne. Zaproponowano nam ćwiczenia z integracji sensorycznej

⑧ Nie widzę żadnych problemów w rozwoju psychofizycznym swojego dziecka, ale nie chcę, żeby kiedykolwiek wystąpiły

⑨ Lubię wyjść z tłumu, czasem iść pod prąd i uciec przed przed tym co standardowe, szablonowe, pokazywane w środkach masowego przekazu

⑩ Jestem rodzicem dziecka w wieku 0-6 lat, kocham je, dbam o nie i jego rozwój


Jeśli częściej pojawia się odpowiedź NIE - nic nie szkodzi, po prostu ten produkt nie jest dla Ciebie.

Jeśli przeważają TAK książeczka sensoryczna jest dla Ciebie i Twojego dziecka !

Pozostaje zatem ostatnie pytanie - jaką książeczkę mam kupić. Choć śmiało możemy nazwać siebie liderem książeczek sensorycznych, to nie jesteśmy jedyni.
W tym artykule:

7 powodów, dla których warto wybrać TimoSimo

przedstawimy Ci 7 powodów, dla których warto wybrać właśnie nas! Mamy nadzieję, że Ciebie też przekonamy, tak jak wielu naszych klientów :)

P.S. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy książki sensoryczne są dla Ciebie nie rezygnuj. Zapytaj swoich znajomych, jest szansa, że oni już posiadają jakąś książkę sensoryczną. Moda na nie trwa już kilka dobrych lat.
Zawsze też możesz zapytać nas na kontakt@timosimo.pl. Na każdą wiadomość odpowiemy !

ksiazka_sensoryczna_quiz