Wczytuję dane...

Stylowe dzieciaki noszą dżinsowe dodatki !

Ostatnio otrzymałam od Was takie oto komentarze:

Chyba nie ma osoby, która by nie posiadała choć jednej pary dżinsów w swojej szafie.

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam dżins w każdej odsłonie: spodnie, spódnice, sukienki, a ostatnio pokochałam dżinsowe dodatki u moich synów!

Dżinsowy śliniaczek Niko

Nie ukrywam, że projektując kolekcje dla TimoSimo, inspirowałam sie właśnie tym, co lubię najbardziej czyli m.in. ponadczasową tkaniną, jaką jest dżins.

W naszej ofercie znajdziecie więc unikalną kolekcję dżinsową, w skład w której wchodzą m.in.

muszki, krawaty (dla chłopców), czy też opaski, kokardy na szyję i kołnierzyki (dla dziewczynek).

Opaska Dżinsówka Dżinsowa muszka Leo

Nie zapomniałam też o najmłodszych pociechach, dla których zostały stworzone piękne dżinsowe śliniaczki.

Jeśli tak jak ja, Ty też lubisz ubierać swoje dziecko w modne rzeczy to koniecznie postaw na dżins, zwłaszcza w dodatkach do stylizacji.

Dlaczego warto wybierać dżinsowe akcesoria dla dzieci?

Dżinsowa kokarda na szyje Noemi

1. Ponadczasowość

Dżins jest nieśmiertelny. Modny był.. jest i będzie. To wspaniała tkanina, w której każdy wygląda dobrze... a dzieci w szczególności:)

2. Oryginalność

Dodatki dżinsowe to wciąż jescze unikaty. Jeśli chcesz zrobic wrażenie i przykuć uwagę innych osób to wybierz właśnie takie akcesoria dla swojego dziecka. Muszki, krawaty, czy kokardy na szyję zrobią furorę - twoje dziecko będzie wygądalo rewelacyjnie, a inne osoby zapragną tego samego dla swoich pociech.

3. Trwałość

Dżins to materiał niezwykle trwały. Co więcej, to bardzo przyjemny materiał, bo do produkcji tej tkaniny używa się głównie bawełny i elastanu, tak jak w przypadku akcesoriów TimoSimo.

Dżinsowa muszka Tymek

Jeśli wahasz się jeszcze, czy warto postawić na dżins w dodatkach stylizacyjnych dla swoich dzieci, obejrzyj koniecznie naszą kolekcję dżinsową na www.timosimo.pl/Kolekcja-dzinsowa i zobacz jak fantastycznie wygladają nasi mali modele w ponadczasowym dżinsie!

Swetrowiec Miś Elegancik