Wczytuję dane...

5 powodów dlaczego Handmade podbił moje serce i może podbić też Twoje!

Od zawsze lubiłam się wyróżnić. Sięgałam po produkty, które niekoniecznie były dostępne szerszej publiczności. Ceniłam sobie niszowe marki, zwłaszcza polskie. Tak jest do dziś. Dla mnie najważniejsza była i jest do tej pory: jakość produktu, staranność wykonania i oryginalny wzór.

Od kiedy zostałam mamą, jeszcze bardziej zaczęłam zwracać uwagę na to, jakie rzeczy otaczają moje dzieci. Zakochałam się w produktach handmade! Sama postanowiłam też, że zaproponuję innym mamom (i nie tylko) – własne kolekcje - szyte z miłości.

Tak się narodziło moje TimoSimo :)

Dlaczego warto wybierać produkty handmade dla dzieci?

1. ORYGINALNOŚĆ

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle osób, które posiadają rzeczy pochodzące z sieciówek czyli masowej produkcji, często wątpliwej jakości, a cenisz sobie bardziej pracę ludzkich rąk od bezdusznej technologii, postaw na nowoczesne rękodzieło, czyli handmade.

Produkt, który jest Tobie oferowany jest niepowtarzalny, jeden - jedyny. Możesz często poszczycić się posiadaniem jedynego egzemplarza, który będzie z Tobą i Twoim dzieckiem na długo, dzięki wysokiej jakości materiałów, z którego jest wykonany.

2. JAKOŚĆ

Produkty handmade są tworzone z najlepszych materiałów, bezpiecznych dla dzieci i antyalergicznych. Są w większości tworzone ręcznie, stąd masz pewność, że każdy detal został dokładnie dopracowany.

Są trwałe, pozostaną z tobą dłużej niż rzeczy z sieciówek – najczęściej chińskiej produkcji.

3. PASJA

Twórcy handmade to pasjonaci. Zajmują się tym, bo to kochają. Każdy stworzony przez nich produkt to małe dzieło sztuki. Niesie ze sobą pasję. Twórcy spędzają często wiele godzin nad jedną rzeczą, aby na końcu to małe cudo ucieszyło przyszłych właścicieli.

Rzeczy kupione z sieciówki to jedynie kawałek materiału, produkty handmade - to pasja.

4. POLSKA MARKA

Osobiście stawiam na polskie produkty, a Wy?

Mam satysfakcję, że mogę wesprzeć polskich twórców i polską gospodarkę niż dalekowschodnie kraje.

Wolę kupić oryginalne akcesoria u mało znanego polskiego projektanta i tym samym szczycić się unikatowym wzorem, niż kupić kolejną taką samą rzecz,którą mają już wszyscy, ze znanej sieciówki.

5. SENTYMENTALNOŚĆ

Produkty handmade mają dla mnie szczególne znaczenie. Z biegiem lat, zwłaszcza jeśli chodzi o ozdoby w pokoiku moich dzieci, nabierają one szczególnej wartości.

Wydają się być ponadczasowe. Mają one nawet u mnie specjalne miejsce - drewniany kuferek, w którym zachowuje je, aby przekazać kolejnym pokoleniom – dzieciom moich dzieci.

Bo handmade to miłość - to produkty z duszą...