Wczytuję dane...

TimoSimo ... czyli jak to się zaczęło i kto za tym wszystkim stoi?

Drogi Kliencie, cieszę się, że postanowiłeś odwiedzić naszego bloga.

Mam na imię Małgosia. Jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych synków: Tomka i Szymka.

Od kiedy zostałam mamą, olbrzymią frajdą stało się dla mnie wyszukiwanie produktów dziecięcych. Szczególne miejsce w moim sercu znajdowały zawsze te ręcznie robione, czyli handmade. To właśnie dzieci dały mi i mojemu mężowi inspirację do stworzenia naszego sklepu internetowego.

Kiedy urodził się Tomek (mój starszy synek) jeszcze nie wiedziałam, że to będzie właśnie ten sklep, choć już dawno chodził mi po głowie własny biznes. Przełomowym momentem było narodzenie mojego drugiego synka Szymka. Po około pół roku podjęłam ostateczną decyzję o starcie TimoSimo.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności w trakcie pracy w mediach oraz jako PR&Marketing Manager, okazały się bardzo pomocne, aby stanąć po drugiej stronie – zostać producentem marki.
Wraz z kilkoma osobami, które tak jak ja pracują z pasją, stworzyliśmy naszą autorską kolekcję handmade dla dzieci.

Nasi projektanci i twórcy z dbałością i starannością o każdy detal, tworzą nasze produkty. Dzięki temu, możemy pochwalić się często unikatowymi i oryginalnymi wzorami. Nad całością procesu czuwam ja, od znalezienia inspiracji na nowy produkt, po dostarczenie go Tobie.

Zapraszam do świata TimoSimo! Mam nadzieję, że będzie to dla Was stała i fascynująca przygoda!

P.S.

Moi synowie to pierwsi i najważniejsi Testerzy naszych produktów. Poznajcie ich! Tomek i Szymek czyli TimoSimo we własnej osobie!

Na stronie www.timosimo.pl/o-nas także przeczytasz o TimoSimo :)