Wczytuję dane...

Oho…nadchodzi BIO

Oho…nadchodzi BIO

Nie żyję na tym świecie Bóg wie ile, bo zaledwie trzydzieści….. parę lat, a czasami mam wrażenie, że wieki świetlne. To jak zmieniło się życie odkąd byłam dzieckiem jest dla mnie nie do ogarnięcia. Pokolenie moich rodziców pamięta czasy bez prądu, a ja pamiętam czasy bez Internetu. Wiem co to dyskietka, kaseta, walkman, miałam nawet discmana. Mama nie woziła mnie w foteliku, nie organizowała urodzinek na salach zabaw (ba! takich nie było !) na rower nie zakładałam kasku.W sklepie za 10zł mogłam kupić całą siatkę słodyczy. Mogłam bawić się sama na placu zabaw pod blokiem, a mama wyglądała za mną, kiedy kolacja była gotowa.

myszka BIO


Nigdy bym nie pomyślała, że świat tak się zmieni. Że namiesza nam w głowach, zmieni nasze podejście, że wytwory cywilizacji upośledzą naszą pamięć i umiejętność myślenia….no bo czyż nie jest tak?? Kiedyś znałam na pamięć numery telefonów do wszystkich przyjaciół i rodziny, dziś mam problem z wyrecytowaniem mojego… a urodziny? Zdaje się na fejsbuka!

Gdyby ktoś mi powiedział, że kiedyś będę pracować tak jak teraz to zastanowiłabym się, czy jegomość nie brał jakiś dopalaczy. Choć nowoczesna ze mnie kobieta, wciąż jeszcze nie kumam pewnych współczesnych tematów, tak jak kiedyś nie kumałam myszy. Myszy to moja trauma z dzieciństwa. Chociaż nigdy nie miałam z nimi styczności, opowieści o nich i o tym, że mogą normalnie sobie chodzić po domu, a czasem nawet po człowieku wzbudzały we mnie odrazę. Obecnie temat BIO jest dla mnie mega interesującym tematem, wyzwaniem, bo tak jak mój mąż i ja zaczęłam mieć bzika na punkcie ekologii i dbałości o naszą planetę.

A że moje koleżanki, a raczej ich córeczki zainspirowały mnie, że „myszki są na topie”- postanowiłam przełamać mój lęk (przed myszami)– i stworzyć wspólnie z moimi krawcowymi przyjazną myszkę i to BIO

Bio przytulanka myszka. Ola w wersji damskiej i Aleks w wersji męskiej. Handmade myszka z materiałów bio może być początkiem szału na naturalne zabawki. Do tej pory przytulanka handmade była wykonana ze świetnej jakości materiałów, dopiero teraz sięgnęliśmy po len i bawełnę organiczną – antyalergiczne materiały. Chciałabym zarazić Was dbałością o środowisko, taka myszka, pozbawiona plastiku, stworzona z naturalnych tkanin, może być tego sympatycznym początkiem.

Przyszedł czas na coś bio.
Naturalne zabawki mogą mieć branie
Bio przytulanka, co ma ubranie
I w ogóle cała jest z materiałów bio!
Handmade myszka – to jest to.
Taka przytulanka handmade to nowe zjawisko,
Cała naturalna, bio jest wszystko!