Wczytuję dane...

Born to make unicorn

Born to make unicorn

Mam w domu trzech mężczyzn, żadna ze mnie lalka barbie, więc jedyna różowa rzecz w moim domu to mydło w płynie. Nasze produkty są inspirowane chłopcami i ich potrzebami oraz upodobaniami, ale nie zapominam o dziewczynkach. Sama przecież nią byłam i mam mnóstwo koleżanek z córeczkami. Jestem więc na czasie z ich potrzebami.Śledzę wszystkie nowinki i hity zabawkowe dla młodych dam. Szperam, szukam, zastanawiam się. Trafiam na różne ciekawostki, niektóre mnie bawią, inne przerażają, większość zastanawia…jakim cudem, coś takiego może mieć taki poklask????

jednorożec baletnica


Gdybym miała córkę, na bank nie pozwoliłabym jej bawić się czymś takim! I wreszcie…wow!! Tyle kasy za coś takiego?? No i tak siedzę i myślę… Lalki już były, bransoletki też są na stanie. Coś unikatowego….unicorn! Wytypowałam jednorożca. Jest kwintesencją różu, słodkości, brokatu i wszystkiego dziewczyńskiego. Unicorny atakują zewsząd, chłopaki załapali nawet bakcyla i żądają męskiej wersji tegoż stworzenia, ale bez przesady. Zwykły jednorożec oczywiście nie wchodził w grę, miała być to przytulanka jednorożec, oczywiście przytulanka handmade. Powstał jednorożec baletnica. Czyż można to wymyślić lepiej?

Nie ma opcji, żeby jakiejś młodej damie się nie spodobała. Możecie brać w ciemno. Ten jednorożec skradł nawet moje serce, może być świetną bohaterką dziewczęcej zabawy, a także elementem wystroju pokoiku. Jest wysoka, ma 55 cm, antyalergiczna, zrobiona z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem filcu i tiulu, który jest bardzo wdzięcznym towarzyszem tych wszystkich różowo błyszczących must havów dziewczynek.

Zdradzę wam, że ta przytulanka jednorożec urzekła nawet moją koleżankę, która nie rozumie fenomenu maskotek i skrzętnie kolekcjonuje wszystkie w wielkim worku w garażu, aby móc nimi palić w piecu, kiedy nadejdą gorsze czasy. Pytała mnie nawet o rabat, więc chyba jest ostro zainteresowana. Zaprawdę powiadam Wam, że jednorożec baletnica będzie kluczowym prezentem jaki dostanie niejedna dziewczynka w mojej rodzinie…lepszego pomysłu nie mam. Każda przytulanka handmade wymiata, ale ta to już przesadziła

Tęcza, tiul, brokat, róż,
To na topie jest, no cóż…
I serduszka i błyskotki,
Lalki, lale i maskotki.
Opcji są setki, lecz jedna właściwa!
Jednorożca baletnicę przed wami odkrywam.
Nowa, świeża, urocza, wiotka,
Boska, polska, handmade maskotka.
Ta tancerka zwala z nóg,
Od spódniczki aż po róg.
Nie ma drugiej takiej w sieci,
Pora zamówienie sklecić
I oczekiwać aż dotrze do Ciebie,
By twa córka czuła się jak w niebie.