Wczytuję dane...

Coś dla maluczkich

Coś dla maluczkich

Nieustannie korzystam z tego, że nastały czasy bzika na punkcie dzieci. Bzika na ich punkcie ma każdy. Nikomu nie są obojętne. Bzik mojej kumpeli polega na tym, że ona nie chce ich mieć. Po prostu, nie czuje tego, nie widzi siebie w roli mamy, nie wyobraża sobie życia z dzieckiem – spoko! Kolejna ma odwrotnego bzika…ma troje dzieci niemal rok po roku i na dodatek pracuje w żłobku na widok kobiety w ciąży ma łzy w oczach, a kiedy ma urlop to zamiast posłać dzieci do placówek zostawia je wszystkie w domu – też spoko!

książeczka sensoryczna dla dziecka 0+


Znam osoby, które mają jedno dziecko i bzika na jego punkcie do tego stopnia, że aż robią mu krzywdę (mowa o rozpieszczaniu, wyręczaniu i innych takich). Znam takie, słyszałam o takich, którzy mają 5, 6, 11 dzieci…bo tyle Bóg dał – ok, spoko.

Każdy ma jakiegoś bzika, mój polega na robieniu wszystkiego dla dzieci „własnymi ręcami” (czyt. handmade). Strony z gadżetami dla dzieci biją rekordy popularności, produkty dla dzieci wciąż są na tapecie. Jest moda na wszystko. Nie ma nic zwykłego. Zwykły smoczek? Zwykła butelka? Zwykła książka?? O co kaman? Teraz do wszystkiego trzeba dopisać ideologię, nadać temu sens i zachęcić to grono odbiorców na milion sposobów. Raczkuję w tym temacie, ale próbuje. Jestem tak pewna tego, że nie wciskam wam kitu, że mam misję pisania tekstów epatujących nienachalnym namawianiem do zakupu.

I tak oto: w mojej ofercie widnieje książeczka sensoryczna, a dokładniej książeczka sensoryczna dla niemowląt, quiet book 0+. Jest to książeczka kontrastowa przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. Jest zaprojektowana tak, aby stymulowała rozwój wzroku niemowląt. Na początku swojego życia dziecko rozpoznaje tylko biel, czerń i kolor czerwony. Ta książeczka dla niemowlaka wpływa też na rozwój innych jego zmysłów. To dość mądry wybór, zabawka, która doskonale nadaje się na prezent. Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. Książeczka dla niemowlaka, której wszystkie strony są szeleszczące. Niemowlę skorzysta z niej na każdym etapie swojego rozwoju, bo jej funkcjonalność rośnie razem z nim. Każde niemowlę musi ją mieć. Ta książeczka sensoryczna jest doskonałą alternatywą, dla wszelkich grzechotek i grajotek, które dostarczają dziecku za wielu bodźców. Przekonajcie się sami!

Książeczka handmade – to jest nowina,
Kiedy powiększa ci się rodzina,
To do wyprawki dla twego dziecka
Idealna będzie książeczka
Sensoryczna, książeczka kontrastowa
Każda inna przed nią się chowa.
Książeczka sensoryczna dla niemowląt
Jako prezent z okazji świąt,
Książeczka dla niemowlaka
I dziewczynki i chłopaka.
Książeczka handmade jest do kupienia,
Polecam ją bez wątpienia