Wczytuję dane...

„Jak zostałam superhero? Stworzyłam superhero!”

„Jak zostałam superhero? Stworzyłam superhero!”

Matka odkąd zostaje matką nie robi nic innego jak tylko zaspokaja potrzeby swojego dziecięcia. Już od samego poczęcia. No przecież jedzenie pączków o północy, ogórków kiszonych z plackiem drożdżowym, ton słodyczy i hektolitrów jogurtów to nie jej widzimisię. To dziecko ma na to ochotę! Więc jak widzisz pulchną ciężarną zajadającą czekoladę, to na Boga!, nie komentuj tylko pochwal, że tak się poświęca :) :) :) Jedzenie, spanie, sucha pielucha, aktywności, bliskość….te wszystkie potrzeby maleństwa muszą być zaspokojone. Inaczej ten deal zwany macierzyństwem nie ma racji bytu.

Z wiekiem niestety potrzeby się mnożą, dziecko domaga się innych jedzeń, większych atrakcji niż tylko „a kuku” , bajek, ubrań….zabawek. Święty by osiwiał. Ale nie matka. Ona dzielnie walczy z każdą zachcianką, a czasem zamienia się we wróżkę i nawet spełnia marzenia. Moja różdżka niestety wymagała naładowania. Okazało się bowiem, że te wszystkie handmade przytulanki i zabawki, linkami do zakupu których ciągle spamuje :) to one już mojego Tomka za bardzo nie jarają. Mój syn już jest dorosły. Przecież nie będzie popylał do przedszkola w dzień zabawek z królikiem pod pachą, jak chłopaki przynoszą roboty albo inne „dorosłe” zabawki. Piesek? Kotek? O nie, mamo! Nie rób siary! To dla dzidziusiów, na Szymkową stronę pokoju każda niestarszakowa przytulanka dla chłopca.

Matka rozumie potrzeby, bo potrzeba też jest matką. Matką wynalazków i idei i pomysłów (oczywiście na handmade dla dzieci). Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom starszych i poważniejszych chłopców, wzbogaciłam ofertę naszego sklepu o...superhero! Przytulanka superhero to przyjaciel handmade, do szpanowania, zabawy i (jak nikt nie widzi ;)) do przytulania. Jakże on potrafi rozbudzić wyobraźnię. Ma nieograniczoną moc, jak każdy superhero, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. To on zjada za Tomka brukselkę, to on wywala wszystko z pudła z klockami w poszukiwaniu autka, to on popycha Szymona, aby obronić nowopowstałą budowlę z lego oraz uwaga! To on rozlewa wodę. Jest supermoc, jest na nią wytłumaczenie...wszystko zrobił w dobrej wierze.

Jak przytulanka dla chłopca to tylko taka. Można traktować go jako wzór do naśladowania, jest pełen dobroci, pozytywnej energii, cechuje go odwaga, a bohaterskie czyny są jego domeną. Każdy chłopak chce być jak superhero. Każdy chce mieć taką supermaskotkę. Stylizacja iście superbohaterska: maska, peleryna, można je zdjąć, spodenki też można zmienić. Takie czynności manipulacyjne dostarczają okazji do przeróżnych zabaw, a także są świetnym treningiem małej motoryki. Fajnie, że można coś takiego przemycić w rękodziele.

Taka przytulanka superhero to strzał w dziesiątkę. Chociaż strzeliłam sobie trochę w kolano, bo wszystkie inne, poszły w odstawkę, ale myślę, że zaraz wrócą do łask. Wystarczy, że Tomek wpadnie na pomysł, aby superhero ocalił je przed niszczycielską mocą Szymona. Superman, Spiderman i Batman mogą się schować. Nadeszła era Superhero. Żaden chłopak mu się nie oprze, gwarantuje. Mamom podpowiem, że też mogą wykorzystać jego super moce :) Podpuszczanie moich chłopaków sprawia mi niezłą frajdę :) „Na pewno Superhero nie da rady posprzątać tego bałaganu...” albo: „Pokaż Superhero, że też masz super moc i zjedz fasolkę”. „Ciekawe, kto pierwszy zaśnie.” Takie podpuchy działają cuda.

Zapraszamy do zakupów:
www.timosimo.pl/przytulanka-superhero

Przytulanka superhero,
już od dawna w TimoSimo.
Masz już lalki? Masz już koce?
Teraz posiądź supermoce.
Kup synkowi przyjaciela,
by na maxa poweselał,
by oszalał wprost z radości,
gdy u niego wnet zagości
ta niezwykła przytulanka,
która od samego ranka,
od śniadania do kolacji
mnóstwo dostarczy atrakcji.
Jest odważna, bohaterska,
piękna, zgrabna i szpanerska :)