Wczytuję dane...

Takie drewno można zabrać nawet do lasu

Takie drewno można zabrać nawet do lasu

No mam fioła. Na punkcie synów moich, na punkcie męża też ;p, fioła na temat handmade, jak już zdążyliście zauważyć, ale też na punkcie akcesoriów i dodatków. Co to by było gdybym miała córkę...tony spinek, gumek, opasek...już siebie widzę jak ogarniam jej wyprawkę :) A dla tych moich synali to wciąż bieda na rynku. Dzielnie prezentują wszelkie wytwory od TimoSimo. Ale mi oczywiście jest za mało. Bo tak jak my kobiety mamy w życiu gorzej, trudniej i ogólnie przechlapane i stale pod górkę i wciąż takie biedne, zabiegane, zmęczone i wyzute z sił wszelkich i wszystkim się przejmujemy i w ogóle szkoda gadać… :) to trzeba przyznać, że świat mody nas rozpieszcza.

 

Wszelkie dodatki do stylówek są na wyciągnięcie ręki. Różne rodzaje, kolory, faktury, materiały, struktury, gabaryty...no wszystko, tylko mieć kasę i dobry gust ;) i co druga może być królową nocy..yyyy...mody.  Więc zachodziłam w głowę, szukałam inspiracji, ryłam w internetach niczym ryjówka i wpadłam na genialny pomysł. Coś co już było z czegoś czego jeszcze nie było :) design nie ma granic :) muchy już były, wiadomo, bawełniane, dżinsowe...banał :) czas na drewno!! :D naturalne drewno, prawdziwe bukowe: muszka drewniana, co wy na to? A żeby was jeszcze bardziej zachęcić dodam, że nawet zestaw tata – syn. Zestaw much drewnianych tata – syn – modowy hit dla odważnych i lubiących się wyróżniać facetów oraz kobiet, które uwielbiają namawiać swoich chłopaków na takie eksperymenty :)

 

Czyż nie są świetne, mam nadzieje, że podzielacie moją euforię. Żadne to sztuczne badziewie, prezentuje się genialnie i na bank zwracać będzie uwagę. Rewelacyjna stylówka gotowa i tylko przy użyciu tak prostego gadżetu. Rękodzieło chyba też nie ma granic. Muszka drewniana dla syna, mucha drewniana dla taty, taki zestaw to modowy must have. Mnóstwo jest stylizacji mama – córka, mama – syn, ale moja sytuacja rodzinna  zmusiła mnie do stworzenia innej konfiguracji, polecam zestaw much drewnianych tata – syn. My już mamy :)

 

Ostatnio Tomek wybrał się w takiej na plac zabaw i wzbudziła wielkie zainteresowanie, poprzez komentarze młodych mam od „świetna”, „czad” itp. po zdumione teksty babć i starszych opiekunek „czego to teraz nie wymyślą”. Myślę, że społeczeństwo jest już gotowe na takie wytwory ludzkiej kreatywności. Natura daje wspaniały materiał człowiekowi o wielkim talencie i proszę! Mucha drewniana handmade podbija rynek :) :)

 

Odpowiednia na występ do przedszkola, na imieniny cioci, na kinderbal, na przyjęcie, na podwórko, na wycieczkę do lasu, można jej użyć jako gryzaka, machać nią na wszystkie strony i walnąć starszego brata, udawać że jest autem, psem na smyczy, zakładać na nogę, misiowi zakładać...różne ma zastosowania :) Także nie zwlekaj, dzień ojca zbliża się wielkimi krokami, zaskocz swoich mężczyzn i podaruj im ten nietuzinkowy prezent, fotką prezentacyjną nie pogardzę. Niech idzie w Polskę...i za granicę, jak noszą się tutejsi dżentelmeni.

Gdy znów gdzieś przychodzisz nie w porę
to chociaż zrób odpowiednią furorę.
Wyłam się z ram, gdy krawat ma każdy,
a ty znasz się na modzie i jesteś odważny,
załóż muchę, muchę z drewna,
olśnisz wszystkich, jestem pewna.
Czas zwykłości dawno minął
wejdź na stronę TimoSimo
i pisz do nas jak w dym.
Chcesz zestaw tata – syn?
Chcesz wyróżnić się w tłumie,
mucha drewniana szał zrobić umie.
Mnie poniosła wnet fantazja,
a dla ciebie to okazja
do zakupu tego hitu,
będziesz królował, bez kitu :)