Wczytuję dane...

Mój jest ten kawałek podłogi

Mój jest ten kawałek podłogi

Mają moje chłopaki temperament. Nie propagujemy z Mateo przemocy, a tych dwóch leje się aż miło. O wszystko. O zabawki, o jedzenie, o miejsce na kolanach taty, o przestrzeń i czasem mam wrażenie, że o powietrze :) Myślę, że przyjdzie ten czas, że będą się zgodnie razem bawić, póki co chyba nie ogarniają tematu, zwłaszcza Szymek. Żal mi Tomka, bo wciąż skarży się na brata, że coś mu rozwalił, zabrał albo zwyczajnie uniemożliwia mu zabawę. Postanowiłam jako tako nakreślić im przestrzenie do zabawy, zorganizować takie terytorium. Posłużyłam się w tym celu kolejnym naszym produktem, oczywiście gwoli sprawdzenia :) Koc i mata 2 w 1 dla dziecka, albo inaczej kocyk króliczek ręcznie robiony.

kocyk króliczek

Świetne rozwiązanie! Projektując to cudo wyobrażałam sobie, że to będzie taka nietuzinkowa mata do zabawy dla dziecka, a gdy strudzony zabawą malec będzie zmęczony wsunie się pod ten mięciutki koc minky, materiał, który króluje w świecie handmade i wszelkich artykułów dla dzieci i zaśnie słodkim snem, ładując baterie na dalsze szaleństwa. Duży koc dla dziecka przyda się zawsze, po co ma być nudny? Ten kocyk króliczek ręcznie robiony nie dość, że wygląda bosko to jeszcze może mieć inne zastosowania, ale to już zostawiam bardziej kreatywnym.

Pisałam wcześniej, że chłopaki mają w porywach 10 metrów kwadratowych podłogi, mała przestrzeń mieszkalna zobowiązała mnie do poskromienia moich żądzy konsumpcyjnych...chociaż chciałabym nakupować ile wlezie, ile się da, ile zdołam unieść, to niestety musiałabym to chyba trzymać u sąsiadów albo wynająć jakiś magazyn. Wiem, że większość z was ma to samo. Mogłabym kupić jeden gruby kocyk dla dziecka, drugi cienki, koc minky, kocyk z podusią, kocyk z ochraniaczem i podusią, jedną kołderkę do łóżeczka, drugą do wózka, mata do zabawy dla dziecka też byłaby na mojej liście, jedna z pianki, druga z materiału, poduszek różnych dość sporo, baldachim, dywanik, a potem weź znajdź dzieciaka pośród tego dobrodziejstwa. No się nie da….

Wchodzisz do pokoju, a tam fabryka wyrobów tekstylnych, a dziecka ani widu ani słychu. Weź to potem odkurzaj, pierz i chroń przed rozlanym mlekiem, jogurtem i soczkiem. Nie, nie, nie! Stawiam na minimum rzeczy, takich must have. Wiadomo, że czasem poszaleje, zwłaszcza jeśli coś jest handmade. Kocham promocje, a ten kocyk dla dziecka to najzwyczajniej w świecie promo w stylu „buy one get one free”! Niby kocyk handmade, a tak na serio to jeszcze mata, tak jakby w gratisie. Koc i mata 2 w 1 dla dziecka – sprytne, co nie? Nie dla Timo i Simo….

Moi chłopcy tak je sponiewierali, że nici wyszły z tego całego terytorializmu, w ogóle nie skumali tej mojej całej koncepcji ładu i składu i miłości braterskiej. Chciałam jakieś foty zacne zrobić, ale się nie dało. Takie wiecie, jak radośnie siedzą po turecku i układają wieżę z klocków. Trudno innym razem. Muszę z nimi pogadać i uzmysłowić, że rękoczyny to nie to samo co rękodzieło i mamusię to nie bawi. W każdym razie mój projekt sprawdził się u nas póki co jako sposób na szybkie sprzątanie, po całym dniu chwytam maty za cztery rogi i odkładam z całą zawartością na bok. W pokoju aż lśni, a ja się wielce nie narobiłam. Główka pracuje. :) :) :) Grunt, że koc ręcznie robiony. Grunt, że handamde.

Wyszło jak zawsze choć pięknie być miało,
dziwnie tak troszkę się teraz stało,
że ta reklama nie wypaliła,
koc ręcznie robiony na zawsze spaliła.
Duży koc dla dziecka miał być hitem,
nie poczęstowałam was wcale kitem,
to moje dzieci tym razem nie współpracowały,
ale w tym wszystkim i tak frajdę miały.
Mat oczywiście swoich używają,
zdarza się, że także pod nimi zasypiają.
Ja cierpliwie czekam, aż się uspokoją
i zgodną zabawą nerwy me ukoją.
Skuś się na kocyk króliczek TimoSimo
korzystaj z niego z uśmiechniętą miną.
Na piknik, do spania, czy do poniewierki

Tutaj możecie kupić nasz kocyk: https://www.timosimo.pl/kocyk-kroliczek