Wczytuję dane...

Włóczkowe cuda, czyli wspomnienia z dzieciństwa wciąż żywe !

Włóczkowe cuda, czyli wspomnienia z dzieciństwa wciąż żywe !

Nie wiem jak Wy, ale ja wciąż mam żywy obraz mojej ukochanej babci, która w każdej wolnej chwili dziergała różne piękne rzeczy na drutach, czy też na szydełku. Ah co to był za handmade!

Po latach, nigdy nie przypuszczałabym, że takie włóczkowe dzieła staną się tak popularne, a moja babcia byłaby dziś naszym wiodącym projektantem !

Dla mnie włóczkowe twory wywołują same pozytywne emocje. Przywołują wspomnienia z dzieciństwa i po prostu trzymając je w rękach, czuję, że ta rzecz ma duszę.

Cieszę się, że włóczkowe zabawki i inne akcesoria wracają do łask i chętnie wybierane są przez rodziców dla swoich pociech.

Coraz więcej osób docenia żmudną i długą pracę, jaką twórca włożył w ich wykonanie, z dbałością o każdy najmniejszy detal.

Oczywiście w naszym sklepie www.timosimo.pl nie mogło zabraknąć kolekcji "Włóczkowa kraina", a w niej słodkie przytulanki, kosze na zabawki, organizery na łóżeczko oraz akcesoria.

Sprawdźcie sami jakie cuda dla Was przygotowaliśmy i obdarujcie swoje dzieci tym wyjątkowym prezentem z duszą, który dzięki trwałości materiałów pozostanie z nim na bardzo długo. Może nawet po latach zostanie przekazany nastepnym pokoleniom? Wtedy jego wartość jeszcze bardziej wzrośnie.