Wczytuję dane...

Kołnierzyki czyli prosty sposób na oryginalną, dziewczęcą stylizację !

Kołnierzyki czyli prosty sposób na oryginalną, dziewczęcą stylizację !

Kiedy sięgam pamięcią do czasów mojego dzieciństwa i przywołuje wspomnienia dawnych modowych trendów z tamtego okresu - od razu nasuwa mi się jedno skojarzenie: kołnierzyki.

Pamiętam jak dziś, gdy mama ozdabiała moje stroje właśnie tym dodatkiem.

I choć nie było wtedy tak dużego wyboru w fajnych ubrankach dla dzieci, było za to sporo akcesoriów, dzięki którym nawet zwykły strój nabierał zupełnie nowego charakteru.

Jak każda mała elegantka, uwielbiałam się stroić i to właśnie kołnierzyki, których miałam sporo w swojej szafie, chętnie ubierałam na różne okazje. Posiadałam pokaźną kolekcję od tych zrobionych na szydełku (dzieło handmade mojej ukochanej babci), po bawełniane - stworzone przez ciocie-krawcowe.

Te wspomnienia stały się moją inspiracją, by moda z dawnych lat powróciła... i udało się!

Wspólnie z krawcowymi TimoSimo, stworzyliśmy kolekcję kołnierzyków dla małych i nieco starszych dziewczynek.

W ofercie TimoSimo znajdziecie więc: kołnierzyki dla najmłodszych do 3 lat - wykonane z bawełny i przyjemnego minky - zdobione uroczą aksamitką.

Nie mogło zabraknąć też oczywiście dżinsowego kołnierzyka (mojego ulubionego), który posiada uroczą koronkową kokardkę i zapinany jest podobnie, jak poprzedni, na napę.

Nie zapomnieliśmy też o starszych dziewczynkach, dla których stworzyliśmy elegancki dwustronny bawełniany kołnierzyk wiązany z przodu na kokardkę.

Całość kolekcji kołnierzyków TimoSimo to oczywiście dzieło handmade.

Ten mały dodatek nadaje wyjątkowości nawet zwykłej, codziennej stylizacji i z pewnością warto go mieć w szafie swojej córki!

Sprawdź całą kolekcję kołnierzyków na www.timosimo.pl/kolnierzyki-akcesoria